Na Парижі

Босоніж 10 кілометрів з рідної Вінниччини пройшли два хлопчика, щоб втекти від вітчима до бабусі

Новини Вінниці / Босоніж 10 кілометрів з рідної Вінниччини пройшли два хлопчика, щоб втекти від вітчима до бабусі
У січні двоє рідних братів 12-и та 6 років босоніж тікали з Вінниччини до бабусі, яка проживає в Одеській області. Коли діти йшли по узбіччю дороги, то шокували водіїв, адже нині зима.

У відділі комунікації поліції Одеської області вказують, що саме змусило рідних братиків ось так у холодну пору бігти за 10 кілометрів від домівки, з’ясовують правоохоронці Вінниччині.

«Про хлопчиків у поліцію повідомили пересічні громадяни, які їхали на автомобілі по трасі і звернули увагу, що вони йдуть вздовж дороги без взуття і зовсім самі. Ми поїхали до місця, на яке орієнтовно вказали люди, і розшукали дітей. При наближенні машин вони ховалися у придорожніх насадженнях. Коли ми запитали, чого ті бояться, у відповідь почули: повернення додому у Вінницьку область», - розповіла начальниця сектору ювенальної превенції Подільського районного управління поліції Катерина Нігрецкул.

Правоохоронці зігріли та заспокоїли діток. Братики розповіли, що живуть з меншою сестричкою, мамою та вітчимом, який їх нібито ображає. І це стало причиною того, що вони пішли шукати прихистку в бабусі, яка живе у Балті Одеської області.

Ювенали розшукали літню жінку. Виявилося, що онуки - часті гості в її будинку, тому жінка мала всі необхідні речі, щоб перевдягнути їх.

«Про ситуацію, що склалася, ми сповістили колег з сусідньої області. На той час повідомлення про зникнення з дому дітей їм не надходило. Зараз поліцейські шукають матір хлопчиків, аби з’ясувати, що все-таки сталося в їхній родині. Поки ж Ваня та Сашко залишатимуться з бабусею», - зазначила Катерина Нігрецкул.

Поліцейські вдячні всім громадянам, які бодай одним лише дзвінком на спецлінію «102» сприяють порятунку людей, що опинилися у скрутному становищі, а головне -  своєю небайдужістю дають зрозуміти їм: вони не самі у своїй біді.

У поліції зазначають, хотілося б достукатися й до родин, які переживають складні життєві обставини, і переконати дорослих та малих: коли здається, що чекати помочі нема звідки, варто звернутися до правоохоронців. Вони співпрацюють з різними організаціями та кваліфікованими спеціалістами і всі разом знайдуть вихід з будь-якої скрушної ситуації.

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї