Na Парижі

Борзов пояснив, коли на Вінниччині стабілізується ситуація з пальним

Новини Вінниці / Борзов пояснив, коли на Вінниччині стабілізується ситуація з пальним
У Вінницькій ОВА відбулась нарада з представниками мереж автозаправок в області. Її конкретні результати не тішитимуть власників автівок.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

«Разом треба вирішувати проблему. Без спекуляцій. Війна змушує перебудовувати логістику постачання палива. Потрібен час. Ціна зростає, оскільки звичайне постачання неможливе, а нове - складніше і довше. Порти заблоковані. Рросійські війська цілеспрямовано знищують наші нафтобази. Фактично, залишився тільки один напрямок постачання з-за кордону – з Європейського Союзу», - написав у Facebook очільник області Сергій Борзов.

Він попередив, що слід бути готовим, що вартість літру пального зросте.

«Протягом тижня-двох розраховуємо налагодження більш-менш стабільного постачання за новою логістичною схемою. Враховуючи те, що єдиним джерелом постачання буде Європейський Союз, треба бути готовими до ціни на рівні із сусідніми країнами», - зазначив начальник ОВА.

Також він звернуся до усіх вінничан: «якщо можете обійтись без використання приватного автотранспорту і користуватись громадським транспортом - зробіть це. Якщо можна утриматись від несуттєвих поїздок - варто це зробити».

Сподобалася стаття? Розкажи про неї