Na Парижі

Арештовану продукцію «Гайсинської тютюнової фабрики» передали на потреби ЗСУ

Новини Вінниці / Арештовану продукцію «Гайсинської тютюнової фабрики» передали на потреби ЗСУ
Кілька місяців під арештом перебували тютюнові вироби вартістю понад 300 тис. грн. За клопотанням прокурорів Гайсинської окружної прокуратури судом скасовано ця міра, а партію передано на потреби Збройних Сил України.

Про це повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Гайсинський райсуд за результатами оцінки наданих прокурором окружної прокуратури доказів визнав винуватим 59-річного місцевого жителя у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 204 КК України (незаконне зберігання, збут підакцизних товарів).  

Прокурором доведено, що чоловік у лютому 2022 року через соціальні мережі, незаконно придбав, зберігав та впродовж лютого-травня збував жителям Гайсина виготовлені «у підпіллі» сигарети різних брендів без марок акцизного податку України.

Фактично це була нелегальна «Гайсинська тютюнова фабрика» у гаражі…

У ході проведеного правоохоронцями обшуку в орендованому обвинуваченим гаражному приміщенні виявлено та вилучено 2659 пачок сигарет, 3840 штук не упакованих в пачки сигарет, 32 полімерні мішки тютюну, 113400 сигаретних гільз, 160 тис. штук паперу для сигарет-самокруток загальною вартістю понад 300 тис. грн.

За результатами розгляду обвинувального акту судом обвинуваченого визнано винуватим у вчиненні кримінального правопорушення та засуджено до покарання у виді штрафу в розмірі 85 тис. грн. Чоловік охоче сплатив цю суму.

Крім того, судом задоволено клопотання прокурора та вилучені під час досудового розслідування сигарети, тютюн, сигаретні гільзи, папір для сигарет-самокруток передані на потреби Збройних Сил України, а грошові кошти конфісковані.

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї