Na Парижі

Апгрейд «Оленів» і «закритий гештальт. Віктор Бронюк представив культову пісню у новій обробці

Новини Вінниці / Апгрейд «Оленів» і «закритий гештальт. Віктор Бронюк представив культову пісню у новій обробці
Напередодні новорічних свят Віктор Бронюк презентував рімейк на культову пісню гурту «ТІК» – «Олені». Артист додав стильне аранжування і заспівав її у несподіваній подачі дуетом із молодою українською співачкою Jerry Heil.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

Таким чином через 16 років Віктор Бронюк оновив всенародно улюблений хіт. Трек записали всього за тиждень.

Сам співак зізнається, що давно з командою думав зробити апгрейд на легендарний трек, але «далі розмов справа не просувалася».

«І тут кілька місяців тому дзвонить Яна (Jerry Heil), переживає і дуже обережно запитує про мою реакцію на ідею зробити рімейк. Кажу: «А чому ні? Є бажання творчо попрацювати – давай попрацюємо». Практика записувати дуети на відомі твори давно існує. Рімейк часто стає навіть успішнішим, ніж оригінал», – поділився Бронюк.

Сучасний музичний саунд створювала сама Jerry Heil. Бронюк звик довго накопичувати живий звук у студії, і здивувався, що цього разу музична фонограма була заздалегідь готова. Але в ідеях із молодою співачкою вони зійшлися.

«Не можу на 100% говорити про свої враження. За роки роботи у шоубізнесі я став суб'єктивним. Але тут, щиро, мені сподобалося. Хотілося змінити подачу, додати джазу. Для мене ця робота була цікавою, і, я думаю, ми продовжуватимемо! Упевнений, що пісня сподобається шанувальникам та глядачам», – зізнався Віктор.

Дует із Jerry Heil став для Віктора Бронюка ще й дебютом у роботі з новою аудиторією.

«Я ніколи не співав із такими молодими артистами. Не бачу нічого поганого, це вихід на іншу публіку, яка нас, може, й не чула, адже багато хто впевнений: музика «ТІК» – для тих, хто старший», – каже музикант.

Вінничанин додав, що він відкритий до співпраці з молоддю. Також музикант пригадав, що свого часу «ТІК» звернувся до гурту «Ляпис Трубецкой», які вже на той час були відомими, на відміну від колективу Бронюка.

«Вони нам допомогли, і я вважаю, що дует із Яною – це мій закритий гештальт», – зазначив музикант.

Віктор Бронюк зізнається, що без мегахіта «Олені» і зараз не обходиться жоден концерт гурту «ТІК».

«Були ситуації, коли ми вирішували, що не співатимемо, але люди просять – нічого не залишається, прохання потрібно виконувати», - каже фронтмен.

Саму пісню Віктор створив ще у студентські роки, коли навчався на останніх курсах університету (2000-2003). Він досі пам'ятає, як написав її вдень на парі олівцем на подвійному листочку.

Але у світ «Олені» вийшли у 2007 році. Музикант зізнається, що перша публічна реакція на трек була не дуже позитивною і багато відомих продюсерів, коли їм показували демо, казали, що «про таке співати не можна».

Сподобалася стаття? Розкажи про неї