Na Парижі

Житель Літинського району, який до смерті забив вітчима, проведе 7 років за ґратами

Новини Вінниці / Житель Літинського району, який до смерті забив вітчима, проведе 7 років за ґратами
У жовтні минулого року, на Вінниччині п'яна бійка жителя Літинського району зі своїм відчимом призвела до загибелі останнього. Суд визнав винним у вчиненні злочину 46 - річного підсудного, та призначив покарання  у вигляді 7 років позбавлення волі.

У жовтні минулого року, на Вінниччині п'яна бійка жителя Літинського району зі своїм відчимом призвела до загибелі останнього. Суд визнав винним у вчиненні злочину 46-річного підсудного, та призначив покарання у вигляді 7 років позбавлення волі.

Як повідомили у пресслужбі ГУНП у Вінницькій області, під час розслідування було встановлено, що 13 жовтня минулого року під час розпиття спиртних напоїв, між чоловіками виникла суперечка. Підсудний дерев’яним топорищем наніс кілька ударів по голові та тілі родича, після чого залишив його на підлозі та пішов спати. Від отриманих травм потерпілий помер.

Під час судового засідання затриманий свою провину визнав. В ході досудового розслідування було зібрано достатньо доказів, на підставі яких Літинський районний суд визнав підсудного винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст. 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження) та призначив покарання у вигляді 7 років позбавлення волі.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї