Na Парижі

Журавлиний спів дуетом: у Подільському зоопарку розпочався «весільний» сезон (ВІДЕО)

Новини Вінниці / Журавлиний спів дуетом: у Подільському зоопарку розпочався «весільний» сезон (ВІДЕО)
Попри сніг у птахів з Подільського зоопарку розпочався шлюбний сезон. Журавлині залицяння особливі. Вони супроводжуються танцями, співами, лясканнями крилами і поклонами… Вінничани ще матимуть змогу спостерігати за пташиними весіллями.

Попри сніг, у птахів з Подільського зоопарку розпочався шлюбний сезон. Журавлині  залицяння особливі. Вони супроводжуються танцями, співами, лясканнями крилами і поклонами… Вінничани ще матимуть змогу спостерігати за пташиними весіллями найближчі дні.

«Попри сніжний, холодний березневий день, даурські журавлі у Подільському зоопарку влаштували сьогодні справжній шлюбний танець. Чути їх гучні весняні трелі здалеку.

У дикій природі даурські журавлі досягають статевої зрілості у трирічному-чотирирічному віці і зберігають вірність своїй половинці усе своє життя. Тож, неспроста здавна люди складали казки про журавлину вірність», - зазначають на Facebook-сторінці закладу.

«Як і в інших видів журавлів, возз’єднання двох закоханих у спільний союз супроводжується спільним характерним співом птахів. Вони закидають голови назад і піднімають дзьоби вертикально, видаючи гучні, протяжні, мелодійні звуки. Самець при цьому розправляє крила, демонструючи коханій свою силу і красу», - уточнюють у звіринці.

В зоопарку вказують, що романтичний настрій панує і у сусідніх вольєрах. Так, вже розправив своє різнобарвне «велетенське віяло» перед дамами і білий павич.

«А індик ані на секунду не відходить від своєї самки. Залицяльник надувається немов м’яч, кружляє навколо індички і видає глухі різкі звуки, намагаючись привернути увагу самки», - додають у закладі.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї