Na Парижі

Жодних масових заходів під час карантину: Степанов домовився з мерами міст

Новини Вінниці / Жодних масових заходів під час карантину: Степанов домовився з мерами міст
Протягом тижня Вінниччина тримає позиції регіону помаранчевої зони й вірус відступати не збирається. Міністром охорони здоров'я Максимом Степановим було проведено селекторну нараду з мерами міст, під час якої вони домовилися змінити карантинні обмеження у регіонах.

Протягом тривалого часу Вінниччина тримає позиції регіону помаранчевої зони й вірус відступати не збирається. Міністром охорони здоров'я Максимом Степановим було проведено селекторну нараду з мерами міст, під час якої вони домовилися змінити карантинні обмеження у регіонах.

Про це Степанов  розповів на щоденному брифінгу. За його словами, міські голови українських міст погодилися, що нині не варто проводити масові заходи, але натомість запропонували зміни у роботі освітніх закладів.

"Моя пропозиція була — прибрати будь-які політичні речі, бо мова йде про здоров'я і життя громадян. Для нас важливо, щоб усі ці заходи, які ми пропонуємо, виконувалися. Окрім того, контроль за дотриманням цих заходів, згідно з законодавством, покладений на місцеву владу", - сказав Степанов.

За його словами, під час наради вони домовилися по багатьох позиціях.

"Я готовий ініціювати ці зміни в постанову уряду. Своєю чергою мери міст підтримали, що ми повинні не проводити зараз будь-які масові заходи, що треба контроль у транспорті, ринках і решті закладів. Своєю чергою вони запропонували інший режим роботи шкіл або дитсадків. Ми готові все це підтримувати", - сказав він.

Міністр охорони здоров'я не уточнив, коли саме планує ініціювати зміни в постанову Кабміну стосовно карантину та конкретно чого вони стосуватимуться.

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї