Na Парижі

Затверджені місця для парковки у центрі Вінниці

Новини Вінниці / Затверджені місця для парковки у центрі Вінниці
Центр Вінниці хронічно перевантажений транспортом. Заради того, щоб створити прийнятні умови періодично окремі ділянки вулиць «віддають» під паркування, що має запобігти хаотичності з автівками.

Виконком Вінницької міськради на засіданні 18 липня затвердив перелік відведених місць для паркування транспортних засобів по вулицях: Соборна, Архітектора Артинова, Грушевського, Кропивницького, Миколи Оводова, Митрополита Петра Могили, Мури, Симона Петлюри, Червонохрестівська та провулку Верещагіна та схему організації дорожнього руху на зазначених вулицях.

Місця для паркування

По вулиці Соборна біля будинків 67-71 – 18 місць (в тому числі 2 місця для паркування транспортних засобів водіїв з інвалідністю)

По вулиці Соборна біля будинків 70-72 – 13 місць (в тому числі 2 місця для паркування транспортних засобів водіїв з інвалідністю)

По вулиці Архітектора Артинова – 76 місць (в тому числі 9 місць для паркування транспортних засобів водіїв з інвалідністю)

По вулиці Грушевського біля будинків 1-24 – 44 місця (в тому числі 5 місць для паркування транспортних засобів водіїв з інвалідністю)

По вулиці Кропивницького – 25 місць (в тому числі 3 місця для паркування транспортних засобів водіїв з інвалідністю)

По вулиці Миколи Оводова – 19 місць (в тому числі 3 місця для паркування транспортних засобів водіїв з інвалідністю)

По вулиці Митрополита Петра Могили – 20 місць (в тому числі 3 місця для паркування транспортних засобів водіїв з інвалідністю)

По вулиці Мури – 14 місць (в тому числі 2 місця для паркування транспортних засобів водіїв з інвалідністю)

По вулиці Симона Петлюри - 6 місць (в тому числі 1 місце для паркування транспортних засобів водіїв з інвалідністю)

По вулиці Червонохрестівська - 9 місць (в тому числі 2 місця для паркування транспортних засобів водіїв з інвалідністю)

По провулку Верещагіна - 27 місць (в тому числі 3 місця для паркування транспортних засобів водіїв з інвалідністю)

Нагадаємо, в листопаді 2021-го на сесії Вінницької міськради прийняли рішення «Про затвердження Правил паркування транспортних засобів на території Вінницької міської територіальної громади». Документом прописано, що у Вінниці мають визначити місця під парковки. 

Сподобалася стаття? Розкажи про неї