Na Парижі

Заради Шевченка. Голова облради Олійник скликає позачергову сесію

Новини Вінниці / Заради Шевченка. Голова облради Олійник скликає позачергову сесію
Депутати Вінницької обласної ради зберуться на позачергову сесію. ЇЇ 12 грудня скликає голова Анатолій Олійник. Приична - визначитися зі закликом до своїх колег з Вінницької міської ради, щоб залишити погруддя Тарасу Шевченку "на Парижі".

Депутати Вінницької обласної ради зберуться на позачергову сесію. ЇЇ 12 грудня скликає голова Анатолій Олійник. Причина - визначитися зі закликом до своїх колег з Вінницької міської ради, щоб залишити погруддя Тарасу Шевченку "на Парижі". 

Відповідно до розпорядження, яке  очільник вінницьких самоврядців підписав сьогодні, 1 грудня, на сесії депутати розглядатимуть одне питання "Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до депутатів Вінницької міської ради та міського голови стосовно народного пам’ятника Тарасу Шевченку на площі Героїв Небесної Сотні"

З проектом рішення  можна ознайомитися на сайті Вінницької обласної ради.

Нагадаємо, міськрада визначилася щодо встановлення у майбутньому на майдані Небесної сотні іншої скульптурної композиції, яка символізує спогади за загиблими на київському Майдані. Проект узгоджено, а БФ "Подільська громада" розпочав збір коштів для його реалізації. Яке б рішення не прийняли депутати облради, в ньому немає сенсу. Ініціатори скликання позачергової сесії це чудово знають. От цікаво, чи збереться кворум 12 грудня?.. Більшість обласних обранців розуміють, що вже дещо пізно виходити зі зверненням.   

Катерина ГОРБАТЮК

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї