Na Парижі

За тиждень рибоохоронний патруль Вінниччини "вполював" 33 рибалок

Новини Вінниці / За тиждень рибоохоронний патруль Вінниччини "вполював" 33 рибалок
На Вінниччині у період з 17 по 25 серпня патрульні зафіксували 33 порушення законодавства у сфері охорони водних біоресурсів. У порушників конфісковано понад 51 кг риби та 16 од. заборонених знарядь лову («драчі», сітки, хватки). Збитки, завдані рибним запасам, склали 27 183 грн.

На Вінниччині у період з 17 по 25 серпня патрульні зафіксували 33 порушення законодавства у сфері охорони водних біоресурсів. У порушників конфісковано понад 51 кг риби та 16 заборонених знарядь лову («драчі», сітки, хватки). Збитки, завдані рибним запасам, склали 27 183 грн.

Як повідомили у пресслужбі Вінницького рибоохоронного патруля, 24 серпня інспектори задокументували порушення на р. Вільшанка Липовецького району Вінницької області. Рибалка здійснював вилов риби лісковою сіткою. В сітку потрапили: 11 пліток та 2 карасі сріблястих. Загальна вага незаконно добутих водних біоресурсів склала майже 1 кг. Збитки, нанесені рибному господарству, становили 969 грн.

Згодом на р. Згар, поблизу с. Городище Літинського району Вінницької області рейдова група зафіксувала ще одне порушення. Громадянин завдяки лісковій сітці виловив: 2 ляща, 2 карасі сріблястих та 1 судака загально вагою майже 1 кг. Збитки склали 884 грн.

Загалом за тиждень було складено 11 протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову) та 19 - за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства). Також оформлено три акти виявлення та вилучення безхазяйного майна.

Заборонені знаряддя лову, човен та водні біоресурси вилучено інспекторами рибоохоронного патруля.

Матеріали справ готуються для передачі до районного суду за місцем скоєння правопорушення.

Якщо Ви стали свідком порушення правил рибальства чи збуту водних біоресурсів прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» рибоохоронного патруля Вінниччини: (068) 018-37-52 або (073) 004-86-06.

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї