Na Парижі

За результатами ЗНО-2018 чотири навчальні заклади Вінниці потрапили до ТОП-200 шкіл України

Новини Вінниці / За результатами ЗНО-2018 чотири навчальні заклади Вінниці потрапили до ТОП-200 шкіл України
Днями інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua» опублікував складений рейтинг загальноосвітніх шкіл України за підсумками ЗНО 2018 року. До першої десятки ТОП-200 навчальних закладів України найбільше, аж 6 шкіл столиці, дві з міста Дніпра, а також по одній з Львова та Харкова.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

Днями інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua» опублікував складений рейтинг загальноосвітніх шкіл України за підсумками ЗНО 2018 року. До першої десятки ТОП-10 навчальних закладів України увійшли 6 шкіл столиці, дві з міста Дніпра, а також по одній з Львова та Харкова.

Беззаперечним лідером став Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка. Що стосується вінницьких навчальних закладів, то найкраще ЗНО здали учні Вінницького технічного ліцею, і цим самим забезпечили йому 49 місце у рейтингу. Фізико-мaтемaтичнa гімнaзія №17 – нa 102 сходинці, гумaнітaрнa гімнaзія №1 ім. Пироговa – нa 114-му. Привaтний зaклaд «НВК «Ор Менaхем Вінниця», де навчається діти єврейської національності посів 184 позицію. Тобто, якщо казати про ТОП-200, то у ньому є чотири вінницьких заклади.

Загалом серед облaсних центрів за результатами ЗНО 2018 року Вінниця посіла 14 місце, перше місце - Київ, друга сходинка у Львова, третє - у Тернополя.

Серед областей у Вінниччині трохи кращий загальний результат - 11 місце.

 

Сподобалася стаття? Розкажи про неї