Na Парижі

За пропаганду війни 51-річного вінничанина засудили до п’яти років ув’язнення

Новини Вінниці / За пропаганду війни 51-річного вінничанина засудили до п’яти років ув’язнення
Сьогодні, 30 листопада, Вінницький апеляційний суд відхилив апеляційну скаргу 51-річного обвинуваченого у пропаганді війни та поширенні символіки комуністичного тоталітарного режиму. Відтак вирок суду першої інстанції, яким вінничанину призначено п’ять років позбавлення волі, залишив у силі.

Про це повідомляє пресслужба ВАС.

На судовому засіданні вінничанин просив скасувати вирок і закрити провадження у зв’язку із відсутністю у його діях складу кримінальних правопорушень. Пояснив, що картинку із зображенням герба Радянського Союзу і написом «СССР, просыпайся!» зберігав в особистій інтернет-колекції соцмережі «Вконтакте».

Однак суд установив, що станом на 5 березня цього року публікація перебувала у вільному доступі на особистій сторінці соцмережі та мала 44 відмітки «Сподобалось» і три – «Поширити». Також співробітники СБУ виявили в акаунті обвинуваченого інформацію щодо схвалення комуністичного режиму, публічний заклик до війни РФ з Україною та листування антиукраїнського змісту.

З такими настроями йому слід було заздалегідь переїжджати до одного з депресивних регіонів Росії. Таких у РФ вдосталь…

Вислухавши учасників судового засідання, колегія ВАС ухвалила залишити вирок Вінницького міського суду без змін. Тож за пропаганду війни та поширення комуністичної символіки чоловікові призначено три і п’ять років ув’язнення відповідно. Шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим чоловік отримав остаточне покарання – п’ять років позбавлення волі.

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї