Na Парижі

За минулу добу на Вінниччині померло двоє хворих на COVID-19 і онкозахворювання

Новини Вінниці / За минулу добу на Вінниччині померло двоє хворих на COVID-19 і онкозахворювання
На засіданні оперативного штабу із запобігання та протидії поширенню на території Вінницької області COVID-19 розповіли про померлих від коронавірусу та заходи із запобігання поширенню хвороби.

На засіданні оперативного штабу із запобігання та протидії поширенню на території Вінницької області COVID-19 розповіли про померлих від коронавірусу та заходи із запобігання поширенню хвороби.

Директор ДУ «Вінницький обласний лабораторний Центр МОЗ України» Валентина Зайцева повідомила, що впродовж минулої доби було досліджено 514 зразків – коронавірус вперше виявлено у 41 особи: м. Вінниця – 23,  Тиврівський район – 4, Могилів-Подільський район – 3, Томашпільський район – 3, Вінницький район – 2, Гайсинський район – 1, Бершадський район – 1, Козятинський район – 1, м. Ладижин - 1, Липовецький район - 1, Тростянецький район - 1.

За словами Валентини Зайцевої, за останню добу захворіли дві дитини. Всього зареєстровано 65 летальних випадків (за минулу добу – двоє), одужали 2304 особи, в тому числі 200 дітей і 407 медпрацівників. На даний час хворіє 674 особи, в тому числі, 56 дітей та 87 медпрацівників.

Померла жінка, 1960 р.н. жителька Ямпільського району. Вона була госпіталізована в Вінницьку ЦРКЛ 30 липня, ПЛР-тест позитивний. Крім двобічної полісегментарної пневмонії і гострого дистрес синдрому, пацієнтка мала онкозахворювання. Також не врятували медики жінку, 1972 р.н., медичну сестру Тиврівського будинку-інтернату геріатричного профілю. Вона також мала онкозахворювання.

Всього в лабораторіях обласного лабораторного центру методом полімеразної ланцюгової реакції досліджено 53933 зразків.  В результаті досліджень у 3043 випадках виявлений коронавірус. Є в наявності тест-систем  на  24900 досліджень. За останню добу  захворіли 3 медичних працівники.

За інформацією начальника відділу лікувально-профілактичної допомоги дитячому населенню Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації Тетяни Бондаренко, в дев’яти опорних лікарнях області на стаціонарі з підтвердженим COVID-19 перебувають 160 пацієнтів, з них 1 дитина; з підозрами – 148 пацієнтів, з них 13 дітей. Завантаженість ліжок в дев’яти опорних лікарнях, разом з підозрами на коронавірус, становить 79,8 %, вона дещо зменшилась. За кількістю одужавших Вінниччина зберігає восьме рейтингове місце в розрізі всіх регіонів України. Разом з тим, на Вінниччині зафіксовано антирекорд по амбулаторних та стаціонарних хворих з пневмоніями – 57 нових випадків в стаціонарі. Відсоток зайнятості стаціонарних ліжок пацієнтами з підтвердженим випадком COVID-19 складає 43,2%.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї