Na Парижі

За добу коронавірус виявлено у десяти маленьких вінничан

Новини Вінниці / За добу коронавірус виявлено у десяти маленьких вінничан
За минулу добу з 29 нових випадків коронавірусу на Вінниччині 26 зареєстровано у жителів обласного центру. Більш того, десятеро – це діти. Саме такі дані наводить Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ.

За минулу добу з 29 нових випадків коронавірусу на Вінниччині 26 зареєстровано у жителів обласного центру. Більш того, десятеро – це діти. Саме такі дані наводить Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ.

За офіційною інформацією лабцентру, впродовж останньої доби в лабораторіях ОЛЦ досліджено 503 зразки матеріалів  від осіб з підозрою на коронавірусну інфекцію та від контактних осіб. В 29 випадках отримано позитивний результат.

Станом на 11 годин 23 травня на території Вінницької області зареєстровано 1250 підозр на COVID-19. У 853 випадках виявлений коронавірус, в тому числі у 67 дітей (місто Вінниця – 45, Вінницький район – 5, Гайсинський район - 4, Барський, Липовецький район – 2, Жмеринський, Калинівський, Літинський, Могилів-Подільський, Немирівський, Томашпільський, Тростянецький, Чернівецький, Хмільницький райони по 1 дитині).

Зазначимо, що 22 травня на цей час коронавірус було зафіксовано у 57 дітей, з яких 35 проживають саме у Вінниці.

Також вже зареєстровано 15 летальних випадки від коронавірусної інфекції у дорослих (місто Вінниця – 7, Вінницький район – 3, Калинівський райони – 2, Козятинський, Літинський, Чернівецький райони по одному випадку). Минулої доби померла хвора людина з Чернівецького району.

Одужало 460 особи (в тому числі 30 дітей, 152 медичних працівників), з них по місту Вінниця 224 осіб, що підтверджено 2-ма негативними результатами лабораторних досліджень.

Лабораторно підтверджені випадки зареєстровані на 26 адміністративних територіях (місто Вінниця - 482, Калинівський район - 74, Вінницький район - 49, Жмеринський район - 42, Тиврівський район – 20, Тростянецький район – 19, Барський район – 17, Літинський район – 16, Гайсинський, Могилів-Подільський райони – по 14, Погребищенький район – 13, Козятинський - 12, Немирівський  район – 11, Липовецький, Томашпільський райони – по 10, Хмільницький-8, Ямпільський-7, Чернівецький  – 6, Муровано–Куриловецький, Оратівський, Тульчинський райони - по 5, Іллінецький район - 4, місто Ладижин та Крижопільський райони - по 3, Бершадський та Шаргородський райони – по 2).

Станом на 23 травня 2020 року в лабораторіях ОЛЦ досліджено 16577 зразки матеріалів. На даний час у лабораторному центрі є у наявності 125 наборів реагентів для проведення досліджень методом полімеразної ланцюгової реакції.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї