Новини Вінниці / З власним рекордом. Вінничанин Роман Кокошко здобув «золото» на Кубку Європи у штовханні ядра

У неділю, 12 березня, вінничанин Роман Кокошко виборов золоту медаль Кубка Європи на легкоатлетичних змаганнях. Чемпіонат проходив у португальському місті Лейрія.

Український легкоатлет переміг у секторі для штовхання ядра на Кубку Європи з метань, показавши свій найкращий результат у кар’єрі (на відкритих змаганнях). Роман зумів штовхнути ядро ​​на 21.52 метри, що є третім найкращим результатом сезону у світі та першим в Європі.

Зазначимо, вінничанин є бронзовим призером чемпіоната Європи з легкої атлетики 2023 року у приміщенні, де був национальним рекордсменом.