Юні вінницькі спортсмени стали кращими на чемпіонаті з легкої атлетики

Новини Вінниці / Юні вінницькі спортсмени стали кращими на чемпіонаті з легкої атлетики

У Вінниці підійшов до завершення обласний чемпіонат з легкої атлетики. Відомо, що взяли участь у змаганнях спортсмени з дев'яти районних центрів.

У Вінниці підійшов до завершення обласний чемпіонат з легкої атлетики. Відомо, що взяли участь у змаганнях спортсмени з дев'яти районних центрів.

Як повідомили на сайті Вінницької міськради, переможцем серед чоловіків у бігу на 3000 м. став Андрій Краковецький, який представляв Вінницьку дитячо-юнацьку спортивну школу №1.

Також спортсмени МДЮСШ стали першими у бігу на 400 м. серед жінок - перше місце виборола  Ганна Тимченко. А Руслана Мазур першою дісталась до фінішу у бігу серед жінок на 1500 м.