Na Парижі

Яким буде вінницький парк «Хімік»?

Новини Вінниці / Яким буде вінницький парк «Хімік»?
Стало відомо, яким стане парк «Хімік», що на Замості у Вінниці. Чимало з вінничан пам'ятає, що кілька десятків років тому це було одне з мальовничих місць Замостя – з затишними алеями, доглянутими клумбами, спортивними майданчиками, фонтаном. Палкі дискусії про те, що потрібно навести лад у цьому занедбаному парку й яким він має бути тривали не один рік. Свого часу на конкурсній основі були запрошені команди урбаністів та архітекторів, які й розробляли ідеї щодо оновлення парку. Фінальну концепцію «Хіміку» представили позавчора.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

Стало відомо, яким стане парк «Хімік», що на Замості у Вінниці. Чимало з вінничан пам'ятає, що кілька десятків років тому це було одне з мальовничих місць Замостя – з затишними алеями, доглянутими клумбами, спортивними майданчиками, фонтаном.

Палкі дискусії про те, що потрібно навести лад у цьому занедбаному парку й яким він має бути тривали не один рік. Свого часу на конкурсній основі були запрошені команди урбаністів та архітекторів, які й розробляли ідеї щодо оновлення парку. 

Фінальну концепцію «Хіміку» представили позавчора.

«Запропонована концепція парку на Замості передбачає створення оригінальної «лавки добросусідства» як ключового об’єкту соціальної взаємодії у парку, облаштування кількох дитячих майданчиків – як для наймолодших, так і для активних підлітків, а також планується організація бігового маршруту та спортивних об’єктів – спортивного майданчика і зони тренажерів. Авторами фінального рішення стала команда архітекторів з міста Одеса, які брали участь в Архітектурній майстерні «Створення парку «Хімік»: від концепції до об’єкту» у листопаді-грудні. Саме їх проект під навою «Хімія соціальних зв’язків» із поділом парку на зони «Вибух», «Реакція» та «Розчинення» ліг в основу концепції, яка була винесена на фінальне обговорення», – повідомляється на сайті мерії Вінниці.

Матеріали команд і фінальна Концепція для ознайомлення незабаром будуть розміщені на сайті Вінницької міської ради в розділі «Інтегрований розвиток міст».


 

Сподобалася стаття? Розкажи про неї