Na Парижі

Як відшукали зниклих дітей? Вінничанка побачила фото у Facebook та зателефонувала до поліції

Новини Вінниці / Як відшукали зниклих дітей? Вінничанка побачила фото у Facebook та зателефонувала до поліції
У Вінниці розшукали і 13-ти річну Катерину Трофимчук  і 7-річного Бориса Ткачука, про зникнення яких повідомили рідні. Інформацію про місцезнаходження хлопчика поліцейським надала жінка, яка побачила повідомлення про пошук у Facebook

У Вінниці розшукали і 13-ти річну Катерину Трофимчук,  і 7-річного Бориса Ткачука, про зникнення яких повідомили рідні. Інформацію про місцезнаходження хлопчика поліцейським надала жінка, яка побачила повідомлення про пошук у Facebook.

Про це повідомляють офіційні джерела.

11 червня до Вишенського відділу поліції надійшло повідомлення про зникнення 7-річного хлопчика, який о 12 годині в селі Пирогово поїхав кататися на велосипеді. Орієнтування з прикметами хлопчика розіслали всім пішим та мобільним нарядам поліції та надали в ЗМІ.

Поліцейські відпрацювали всі вулиці села Пирогова та прилеглу територію, місця відпочинку, парки м. Вінниці. Загалом до пошукових заходів були залучені 82 піші та мобільні групи поліції.

Але пошуки результатів не дали. Близько 18 години на спецлінію поліції 102 зателефонувала вінничанка і повідомила, що хлопчик грається у неї в дворі . Повідомлення про розшук дитини вона побачила у соціальній мережі Facebook.

Щодо дівчинки, то в поліції не повідомляють деталей «пошукової» операції, але на інформації про її зникнення стоїть позначка: «РОЗШУКАНО».  

Сподобалася стаття? Розкажи про неї