Na Парижі

Як буде проходити індексація пенсії в Україні? Пенсійний фонд надав роз'яснення

Новини Вінниці / Як буде проходити індексація пенсії в Україні? Пенсійний фонд надав роз'яснення
Відповідно до постанови Кабінету міністрів від 1 квітня 2020 року № 251 "Деякі питання підвищення пенсійних виплат та надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році" пенсії вінничанам й усім українцям з 1 травня буде проіндексована за коефіцієнтом індексації встановленого на рівні 1,11.

Відповідно до постанови Кабінету міністрів від 1 квітня 2020 року № 251 "Деякі питання підвищення пенсійних виплат та надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році" пенсії вінничанам й усім українцям з 1 травня будуть проіндексовані за коефіцієнтом індексації, встановленого на рівні 1,11.

Як зазначили в прес-службі Пенсійного фонду України, перерахунок пенсій проводитиметься із застосуванням коефіцієнта збільшення показника середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески, та який враховується для обчислення пенсії, у розмірі 1,11.

"У разі, коли розмір підвищення в результаті перерахунку пенсії менше 100 гривень, буде встановлено доплату до пенсії у сумі, що не вистачає до зазначеного розміру", - додали в ПФУ.

Виплата перерахованих пенсій здійснюватиметься, починаючи з травня 2020 року в установленому порядку через уповноважені банки або доставлена додому листоношами "Укрпошти", розповіли в прес-службі.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї