Na Парижі

Вранці нападники з битами вдерлися до спальні підприємця та його дружини: жителя Вінниччини за розбій засуджено до 14,5 років ув’язнення

Новини Вінниці / Вранці нападники з битами вдерлися до спальні підприємця та його дружини: жителя Вінниччини за розбій засуджено до 14,5 років ув’язнення
Жителя Вінниччини засуджено за напад на подружжя у Деражні Хмельницької області та злочини, скоєні у Вінницькій області. Через вісім років винесено остаточний вирок 38-річному чоловікові - за ґратами він перебуватиме 14 років 6 місяців.

Як повідомляє Хмельницька обласна прокуратура, чоловіка визнано винним за ч. 3 ст. 187 КК України.

Напад стався в серпні 2014 року… О п’ятій годині ранку чоловік із трьома подільниками, одягнені в чорні маски та рукавички, перелізли через паркан домогосподарства підприємця та вдерлися до спальні, де спало подружжя.

«Нападники одразу забризкали очі своїм жертвам перцевим газом. Однак подружжя не розгубилося й стало чинити опір грабіжникам. На захист батьків стала і їхня донька.Сім’я оборонялася так відчайдушно, що нападники невдовзі просто втекли, залишивши на місці злочину балаклави, бейсболку зі слідами крові, обріз рушниці, ломик, викрутки, газові перцеві балончики, рюкзак із долотом та пристроєм для відкривання замків» – пояснили деталі справи в обласній прокуратурі.

Вироком Хмельницького міськрайонного суду обвинуваченого засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією усього майна, окрім житла. Однак, прокурори оскаржили його в апеляції. Апеляційним судом ухвалено новий вирок, яким його засуджено до 10 років 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією усього майна, окрім житла.

Але так як засудженого притягнуто до кримінальної відповідальності за вчинення злочинів ще й на території Вінницької області, остаточним покаранням для зловмисника стане 14 років 6 місяців в’язниці з конфіскацією усього майна, окрім житла.

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї