Новини Вінниці / Вінницький спортсмен став бронзовим призером Міжнародного турніру з греко-римської боротьби

Вінничани продовжують підкорювати світ – Іван Черніга привіз бронзу з Міжнародного турніру з греко-римської боротьби, який пройшов у білоруському місті Ліда.

Вінничани продовжують підкорювати світ – Іван Черніга привіз "бронзу" з Міжнародного турніру з греко-римської боротьби, який пройшов у білоруському місті Ліда.

Як стало відомо з сайту Вінницької міської ради, у м. Ліда (Білорусь) відбувся традиційний міжнародний турнір з греко-римської боротьби, у якому прийняло участь 263 учасника з 13 країн.

До складу збірної команди України в цьому турнірі залучили двох спортсменів з Вінниці: Владислава Черторинському (вагова категорія до 110 кг) та Івана Чернігу (92 кг). Вінничанину Івану Чернігі вдалось вибороти третє місце.

Нещодавно, а саме 14 лютого, Владислав Черторинський посів перше місце в зональному чемпіонаті України з греко-римської боротьби. Тодішні змагання відбулися у місті Березне, що на Рівненщині.