Na Парижі

Вінницький рок-гурт виступив на фестивалі «Іверія Брілліант», що є аналогом Євробачення для людей з особливими потребами

Новини Вінниці / Вінницький рок-гурт виступив на фестивалі «Іверія Брілліант», що є аналогом Євробачення для людей з особливими потребами
Анна Матвєєва працює пакувальником на Вінницькому підприємстві Українського товариства сліпих (УТОС). Водночас тотально незряча дівчина є солістом і художнім керівником рок-гурту «Мій дотик». До нього, окрім Анни Матвєєвої, входить ще три музиканти. Всі - з особливими потребами. Соло-гітарист Ілля Мазур - слабозорий, бас-гітарист Святослав Очеретний і барабанщик Тарас Опалюк - із ДЦП.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

«Колектив «Мій дотик» існує із 2017 року. Ми займаємося на території підприємства незрячих, де отримали кімнату для репетицій. «Мій дотик» - перший у Вінниці інтегрований рок-гурт. Це значить, що кожен його учасник має певну інвалідність, - розповіла Анна Матвєєва. – Я пишу тексти, а музику складаємо разом. Переважно у роковому стилі. Маємо в доробку кілька відеокліпів. Регулярно виступаємо на фестивалях у Вінниці та інших регіонах, брали на них нагороди».  

Як повідомляє пресслужба Вінницької обласної організації УТОС, у 2021 році «Мій дотик» взяв участь в Міжнародному онлайн-фестивалі «Іверія Брілліант», що регулярно організовують у Грузії. Представляв свою творчість у престижній категорії понад 18 років. «Іверія Брілліант» - це фактично аналог Євробачення, лише серед музикантів з особливими потребами.     

«Окрім нашого гурту, у фестивалі «Іверія Брілліант» Україну представили музиканти зі Львова і Житомира. Результати стануть відомими лише в середині березня цього року. Наразі триває голосування. У ньому беруть участь не лише громадяни Грузії, але й представники інших країн», - розповіла Анна Матвєєва.     

У 2020 році Анна Матвєєва здобула Гран-прі фестивалю «Іверія Брілліант». Тоді вона презентувала сольну роботу (без гурту). Тож і зараз можна очікувати на хороший результат. До речі, призом за перемогу на фестивалі «Іверія Брілліант» є путівка на відпочинок або фінансова винагорода.    

Сподобалася стаття? Розкажи про неї