Na Парижі

Вінницький апеляційний суд підтвердив вирок трьом обвинуваченим у жорстокому вбивстві

Новини Вінниці / Вінницький апеляційний суд підтвердив вирок трьом обвинуваченим у жорстокому вбивстві
На Вінниччині винесли вирок трьом особам, які ще на початку 2017 року заманили 23-річного чоловіка у безлюдне місце, де добряче його відлупцювали. З численними травмами чоловіка знайшли в шкільному туалеті, після чого направили до реанімації.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

На Вінниччині підтвердили вирок трьом особам, які ще на початку 2017 року у Калинівці заманили 23-річного чоловіка у безлюдне місце, де добряче його відлупцювали. З численними травмами чоловіка знайшли в шкільному туалеті. У реанімації лікарні врутувати життя людині не вдалося.

Як повідомили у пресслужбі прокуратури Вінницької області, Вінницьким апеляційним судом відмовлено у задоволенні безпідставних та необґрунтованих скарг обвинувачених та їхніх захисників на вирок Калинівського районного суду від 11 липня 2019 року.

Згідно даного вироку вказані особи, серед яких двоє неповнолітніх, обвинувачувались у тому, що у січні 2017 року, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, заманивши 23-річного молодого чоловіка у безлюдне місце, нанесли йому не менше 20 ударів руками й ногами у голову, від чого в останнього виникла закрита черепно-мозкова травма, забійні рани голови, закритий перелом кісток носа зі зміщенням відламків, забій мозку, поширений крововилив у шлуночки мозку.

Після цього, двоє обвинувачених перенесли непритомну жертву до приміщення неопалюваного шкільного туалету та залишили там. На наступний день ледь живого чоловіка знайшли там місцеві жителі та негайно доставили до реанімаційного відділення Калинівської ЦРЛ.

Однак, незважаючи на вжиті лікарями заходи, потерпілий, не приходячи до свідомості, протягом доби помер.

Трьох осіб визнано винними у вчиненні умисного тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть потерпілого (ч. 2 ст. 121 КК України), та засуджено до 6, 7 та 9 років позбавлення волі.

У результаті злагоджених професійних та оперативних дій слідчих і прокурорів злочинців викрито та забезпечено призначення їм справедливого покарання.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї