Вінницькі волейболісти тримають першість у Суперлізі та готуються до дербі

Новини Вінниці / Вінницькі волейболісти тримають першість у Суперлізі та готуються до дербі

Цими вихідними відбулися другі матчі 3-го туру чемпіонату країни з волейболу серед чоловічих команд Суперліги. Увага вболівальників була прикута до зустрічі двох лідерів чемпіонату - «МХП-Вінниця» та львівського «Баркома-Кажани».

Цими вихідними відбулися другі матчі 3-го туру чемпіонату країни з волейболу серед чоловічих команд Суперліги. Увага вболівальників була прикута до зустрічі двох лідерів чемпіонату - «МХП-Вінниця» та львівського «Баркома-Кажани». Про це повідомляє сайт VinMedia. У першому матчі «кажани» вибороли перемогу із рахунком – 3:2 (25:21, 13:25, 25:19, 27:29, 15:10). А от друга гра, яка відбулася 2 листопада, таки додала балів до активу вінничан: 2:3 (21:25, 21:25, 25:16, 25:19, 16:18).

У першій, суботній грі, суперникам довелося провести на майданчику п'ять партій. Першу з них виграли гості-Кажани 21:25. Потім вінницькі волейболісти вирівняли становище, причому в другому сеті просто зім'яли своїх суперників 25:13. У третій партії львів'яни досягли успіху 19:25, а в четвертому сеті після тривалого бою успіх був на боці господарів 29:27.

Таким чином, доля матчу вирішувалася на тай-брейку, в якому сильнішою виявилася приїжджа команда 10:15. У переможців 23 очки набрав діагональний Юрій Томін, ще 21 очко було в активі догравальника Олега Шевченка і 18 очок приніс своїй команді Євген Кисилюк. Що стосується «МХП-Вінниця», то тут відзначилися Дмитро Сухінін - 21 очко і Віктор Шаповал (17).

Наступного дня для виявлення переможця знадобилося провести всі п'ять сетів. Тільки цього разу в п'ятій вирішальній партії сильнішими виявилися господарі майданчика. Причому суперники ніяк не хотіли поступатися один одному і тільки з рахунком 18:16 тут перемогли волейболісти «МХП-Вінниця». Цей успіх дозволив їм зберегти за собою першу сходинку в турнірній таблиці. У складі переможців слід виділити Віктора Шаповала, який набрав 24 очки і Дмитра Сухініна (15), а у тих, хто програв 20 очок було в активі Юрія Томіна, 18 - у Олега Шевченка та 16 набрав Євген Кисилюк.

Від цих матчів вболівальники чекали справжнього протистояння. Команди не підвели: обидві гри тривали по п’ять партій, обидві приносили неочікувані очки, міцні блоки, агресивні подачі та атаки, а ще – чимало помилок.

Вінничани з команди «Серце Поділля» не мали проблем із «Локомотив-збірна Харківської області-1» - 3:0 (25:20, 25:18, 25:18). Наступного дня харківяни все ж взяли реванш - 2:3 (19:25, 25:23, 25:18, 22:25, 13:15).

Турнірне становище команд чоловічої Суперліги після трьох турів:
1. ВК «МХП-Вінниця» 6 матчів, 5 перемог, 1 поразка, 15 очок, співвідношення партій 17 - 7
2. «Барком-Кажани» 6, 4, 2, 13, 16 - 11
3. «Серце Поділля» 5, 4, 2, 12, 15 - 8
4. «Житичі-ЖНАЕУ» 6, 4, 2, 11, 14 - 9
5. «Збірна Харківської області-Юракадемія» 6, 3, 3, 9, 9 - 9
6. «Локомотив-збірна Харківської області-1» 6, 3, 3, 8, 11 - 13
7. «Буревісник-ШВСМ» 6, 1, 5, 4, 8 - 15
8. «Новатор» 6, 0, 6, 0, 0 - 18