Новини Вінниці / Вінницькі сумоїсти привезли з міжнародного турніру понад півтора десятка медалей

Вінницькі спортсмени, що займаються сумо у міській дитячо-юнацькій спортивній школі №5, успішно виступили на міжнародному турнірі Erd Cup 2019, що проходив 11 – 13 січня в угорському місті Ерд.

Вінницькі спортсмени, що займаються сумо у міській дитячо-юнацькій спортивній школі №5, успішно виступили на  міжнародному турнірі Erd Cup 2019, який проходив 11 – 13 січня в угорському місті Ерд.

Наші земляки вибороли шість золотих, чотири срібних та шість бронзових медалей.

Як повідомили у мерії Вінниці, серед юнаків та дівчат до 14 років бронзовими призерами стали Ружанська Вікторія та Поліш Андрій. Серед юніорів та юніорок до 18 років чемпіонкою стала Нікітінська Олена, бронзу у цій номінації отримали: Кучер Каріна та Явгусішин Данило.

Серед молоді до 21 року чемпіоном в категоріях 115 кг став Даіаурі Важа. Срібні призери у цій категорії: Кучер Каріна, Нікітінська Олена та Явгусішин Данило.

Чемпіонами серед дорослих стали: Кучер Каріна, Явгусішин Данило та Даіаурі Важа, срібло отримала Колесник Світлана, бронзу - Нікітінська Олена та Даіаурі Важа.

Як повідомляв NaПарижі, вінничанка Мар'яна Шевчук стала найкращою пауерліфтеркою світу.