Na Парижі

Вінницькі студенти назвали шорт-лист «інтелектуальних музичних мотиваторів»

Новини Вінниці / Вінницькі студенти назвали шорт-лист «інтелектуальних музичних мотиваторів»
Вінницькі студенти, які виграли національний етап одного із найпрестижніших європейських фахових конкурсів з інженерії запропонували свій шорт-лист музичних композицій, які допомагають їм у навчанні та підготовці до Національного етапу інженерних змагань EBEС 2021.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

Вінницькі студенти, які виграли національний етап одного із найпрестижніших європейських фахових конкурсів з інженерії,  запропонували свій шорт-лист музичних композицій, які допомагають їм у навчанні та підготовці до Національного етапу інженерних змагань EBEС 2021.

Про це йдеться на сайті ВНТУ.

До списку «рекомендованих інтелектуальних мотиваторів» увійшли: американський джазовий піаніст Дейв Брубек, італійський скрипаль-віртуоз Ніколо Паганіні, німецький композитор Рихард Штраус та американська співачка українського походження Квітка Цісик.

«Участь у змаганнях – цікавий і корисний досвід. Тепер готуємося до змагань наступного року. І слухаємо хорошу музику, яку рекомендуємо всім: Dave Brubeck – Take Five, N. Paganini – Allegro maestoso, Richard Strauss – Also sprach Zarathustra, Квітка Цісик», - зазначають у пресслужбі.

Приємно, що майбутні інженери, коли говорять про іноземних музикантів відзначають конкретну композицію, а от Квітку Цісик, яка виконує українські пісні рекомендують повністю, без будь яких виключень.

Вибір нашої редакції «Черемшина»

Сподобалася стаття? Розкажи про неї