Новини Вінниці / Вінницькі спортсмени-стрільці вибороли нагороди на відкритому чемпіонаті України

Вінницькі спортсмени-стрільці вразили своїми досягненнями на відкритому чемпіонаті України з кульової стрільби, який проходив у Львові з 5 по 10 лютого. Учасники змагань з 13 регіонів країни змагалися у стрільбі з гвинтівки, пістолета та по рухомій мішені.

Збірна команда Вінниччини, представлена спортсменами КЗ «Вінницька обласна ДЮСШ стрільби» та МК ДЮСШ «Вінниця», продемонструвала разючі результати, здобувши загалом 21 нагороду різного ґатунку. Серед цих нагород - 7 золотих, 1 срібна та 13 бронзових медалей.

Збірна команда Вінниччини посіла 3-тє загальнокомандне місце серед 13 регіонів країни.

«Золото» у стрільбі з гвинтівки у вправі ГП-6 серед дівчат здобули:

• Вікторія Павлюк;
  • Софія Добржанська;
  • Анна Коник;

«Золото» здобула Анастасія Жученко у стрільбі по рухомій мішені у вправі ГП-12 та в командній першості у вправах ГП-12, ГП-11А: