Na Парижі

Вінницькі посадовці розповіли, як в школах міста популяризують фінансову грамотність та соціальне підприємництво

Новини Вінниці / Вінницькі посадовці розповіли, як в школах міста популяризують фінансову грамотність та соціальне підприємництво
Вінницькі посадовці поділились досвідом роботи поширення соціальної та фінансової освіти серед дітей та молоді з партнерам із Центральної Європи та Азії. Зустріч, яка нині вже традиційно проводиться в режимі онлайн відбулася в рамках співпраці з міжнародною неурядовою організацією Aflatoun International

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

Вінницькі посадовці поділились досвідом роботи поширення соціальної та фінансової освіти серед дітей та молоді з партнерам із Центральної Європи та Азії. Зустріч, яка нині вже традиційно проводиться в режимі онлайн, відбулася в рамках співпраці з міжнародною неурядовою організацією Aflatoun International

Про це повідомляє пресслужба Вінницької міської ради.

«25 листопада керівники департаменту освіти і департаменту економіки та інвестицій Оксана Яценко та Максим Мартьянов взяли участь у Регіональній зустрічі партнерів Програми фінансової та соціальної грамотності Aflatoun International для регіону Центральна Європа та Середня Азія. 

Під час зустрічі спікери презентували досвід Вінницької міської ради у питанні підтримки соціального підприємництва та популяризації соціального підприємництва серед школярів міста», - йдеться в інформації.

Оксана Яценко поділилася з учасниками з Нідерландів, Македонії, Туреччини, Таджикістану, Киргизстану ефективними інструментами, які вже запроваджені у нашій громаді для підтримки ініціатив молоді та розвитку соціального підприємництва.

Так, у 2020 році крім конкурсу «Бюджет шкільних проектів» та «Конкурсу екологічних ініціатив» до цього переліку долучився проект від ГО «Освітній простір 2.0» «Майстерня шкільних ініціатив: Соціальне підприємництво».

Зазначимо, що у 2019 році між департаментом освіти ВМР та Фундацією Aflatoun International було підписано Меморандум про взаєморозуміння та поширення соціальної та фінансової освіти серед дітей та молоді Вінниці.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї