Na Парижі

Вінницькі аудитори запобігли відмиванню доходів на десятки мільйонів

Новини Вінниці / Вінницькі аудитори запобігли відмиванню доходів на десятки мільйонів
Протягом першого півріччя цього року через виявлення фінансових порушень вінницькими аудиторами звільнено зі займаних посад чотирьох осіб. А до відповідальності притягнути 19 посадових осіб.

Протягом першого півріччя цього року через виявлення фінансових порушень вінницькими аудиторами звільнено зі займаних посад чотирьох осіб. А до відповідальності притягнути 19 посадових осіб.  

Як зазначають в управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області, впродовж січня-червня 2019 року фахівці відомства забезпечили усунення порушень,  що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на загальну суму майже 23,6 млн грн.

До правоохоронних органів передано матеріали 27 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато  14 досудових розслідувань та вручено 22 письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Крім того, проведеними 11 державними фінансовими аудитами встановлено фактів неефективних управлінських рішень, що призвели (можуть призвести) до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 218,3 млн грн.

За допущені фінансові порушення 19 посадових осіб притягнуто до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, у тому числі 4 осіб звільнено із займаних посад.

У 45 випадках до установ та організацій, під час ревізій яких виявлені порушення бюджетного законодавства, застосовано фінансові санкції у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, призупинення бюджетних асигнувань, зупинення операцій із бюджетними коштами, зменшення бюджетних призначень та прийняття вимог про повернення використаних не за цільовим призначенням суми субвенції.

За результатами заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 149 управлінських рішень.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму  понад 72,2 млн грн.

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї