Вінницька «Нива» зіграла у результативну нічию з «Черніговом»

Новини Вінниці / Вінницька «Нива» зіграла у результативну нічию з «Черніговом»

У Чернігові 15 травня «Нива» не змогла здолати опір місцевої команди. Господарі поля та вінничани намагалися створювати гострі моменти, били по воротам. Забивали. У підсумку зафіксовано нічию 2:2.

Рахунок у матчі відкрив гравець «Чернігова» В'ячеслав Койдан на 14 хвилині. Потім вінничани взяти гру у свої руки. «Нивівці» забили двічі у першому таймі – на 26 хвилині відзначився Владислав Загробський, а на 36-ій – Ярослав Браславський.

На початку другого тайму (46 хвилина) господарі зрівняли рахунок. Точним був удар Олексія Зінченка. Потім гравці обох команд мали шанси на перемогу, але рахунок залишився незмінним.