Вінницька «Нива» зіграла у бойову нічию з галицькими «Карпатами»

Новини Вінниці / Вінницька «Нива» зіграла у бойову нічию з галицькими «Карпатами»

Перший матч вінничан у рідних стінах з вболівальниками вийшов достатньо нервовим, адже «Нива» ледь не програла. У підсумку гра з «Карпатами» (Галич) 23 травня на стадіоні СК «Нива» закінчилася нічиєю 1:1. Нагадаємо, що у першому колі чемпіонату України галичани вдома перемогли з рахунком 4:2.

Перший тайм був безгольовим. Лише на 32-й хвилині галичанин Авраменко вперше пробив у бік воріт. У вінничан можна пригадати лише момент, коли Маляренко не зміг зачепитися за м’яча після довгої передачі. Пізніше сильно бив Кучер, але влучив в одноклубника Загробського.

На 37-й хвилині подачу Зеленевича з лівого флангу на дальній штанзі замикав головою Георгієв, але не влучив у ворота. Це був найбільш небезпечний момент першого тайму на дві команди.

В другому таймі гра булав цікавішою. На 61-й хвилині дальнім ударом Зеленевич потурбував ворота галичанина Зеленського - це перший удар у рамку воріт (на той момент за плечима були 2/3 гри). На 72-й хвилині воротар «Карпат» відбив удар Гемеги.

Далі сталася прикра помилка «нивівців» в обороні. Після скидки Мердеєва вінничанин Калітов промахнувся повз м’яча, а Семчук, який увірвався у карний майданчик, був збитий Кучером. Роман Лебідь з 11-метрів не залишив шансів Гурідову. Це восьмий гол півзахисника галичан при чотирьох асістах.

Гості могли б ще закріпити свій успіх. «Нива» в свою чергу намагалася відігратися. Після «контакту» з галичанином Поручинським впав у карному майданчику Загорулько. Вінницький форвард сам пробив пенальті, але воротар відбив м’яч рукою.

Наприкінці гри рефері показав червону картку захиснику гостей Нікітюку. В більшості «Нива» врятувала поєдинок. Георгієв «завантажив» м’яча у штрафний, а Максим Зеленевич головою підсік його у ворота – 1:1.

«Гольових моментів у нас було побільше. Але водночас результат гри є справедливим. Хоча ми прагнули перемогти, і хлопці все зробили для досягнення цього результату. Але це – футбол. Обидві команди могли здобути сьогодні три очки», - прокоментував після гри клубній пресслужбі результат головний тренер «Ниви» Володимир Циткін.