Вінницька Нива вирвала нічию у гостьовому поєдинку з ФК «Калуш»

Новини Вінниці / Вінницька Нива вирвала нічию у гостьовому поєдинку з ФК «Калуш»

Візит до Прикарпаття 2 вересня міг сприяти тому, щоб вінницька «Нива» очолила турнірну таблицю групи А 2-ої ліги. Але не судилося. Бойова нічия 1:1 з нинішнім лідером ФК «Калуш» - непоганий результат, вважаючи на те, що господарі всі попередні домашні матчі вигравали, а вінничани лише починають «виходити з кризи».

Головний тренер «Ниви» Денис Колчін після зустрічі заявив клубній прес-службі, що засмучений результатом.

«Ми прагнемо перемагати. Тим більше, що була можливість вийти після цього туру на перше місце в турнірній таблиці. Ми розраховували здобути три очки на Івано-Франківщині», - зазначив наставник вінничан.

Сам поєдинок у Калуші розпочався з атак гостей. З середини першого тайму ініціативу перехопили господарі поля. На 53-й хвилині прикарпатець Руслан Дедух відкрив рахунок у зустрічі. Для «Ниви» вже стало звичним відіграватися. Саме так сталося і цього разу. На 65-й хвилині «нивівець» Володимир Савошко несподівано пробив здалеку. Воротар «Калуша» Герич відбив прямо перед собою, і Павло Федосов на добиванні чітко поцілив у «рамку».

Кінцівка матчу пройшла під «диригування» господарів. Гравці «Калуша» більше тиснули, частіше били, але чи голкіпер вінничан А. Кулініч ставав на заваді, чи прикарпатці хибили.

Наразі, після 7 турів з 10 очками «Нива» поділяє 3-5 сходинки з «Мінаєм» та «Буковиною», поступаючись їм кількістю перемог. Лідери – «Калуш» і «Черкащина» - випереджають «трійцю» на два очки.