Вінницька Нива всьоме поспіль програла у Чемпіонаті України

Новини Вінниці / Вінницька Нива всьоме поспіль програла у Чемпіонаті України

Нинішній розіграш Чемпіонату України з футболу у групі А Другої ліги стає антирекордним для вінницької «Ниви». На старті команда програла вже у сьомому матчі поспіль. І 17 жовтня у подільському дербі – 1:2.

Фактор свого поля не допоміг вінничанам. До того ж у складі «Поділля» з Хмельницького чудово проявив себе легіонер Фабі Салбак, який двічі забив у ворота «Ниви» на 33 і 52 хвилині. У «відповідь» господарі поля лише одного разу «розписалися». Денис Громок забив на 39 хвилині.

У підсумку «Нива» залишається останньою у турнірній таблиці з «нулем» в активі, що є найгіршим результатом за часи виступу клубу.