Новини Вінниці / Вінницька Нива вдруге перемагає. Команда зберігає шанси на підсумкове місце серед лідерів

Гостьова поразка від хмельницького «Поділля» стала стимулом для вінничан. Після тієї невдачі вдруге поспіль «Нива» перемагає. На рідному полі 3 листопада команда здолала ФК «Калуш» з рахунком 1:0, що дозволило зберегти шанси на те, щоб продовжити боротьбу за 1-2 місце за підсумками чемпіонату у групі А Другої ліги.

Як повідомляють у прес-службі вінницького клуба, «Нива» домінувала більшість ігрового часу. У першій половині матчу атаки господарів поля не дали результату, а на початку другого - на 56-й хвилині – забив форвард Павло Федосов.

З кутового подав В. Савошко, його партнер В. Найко перевів м’яч на дальню штангу, де першим його «торкнувся» П. Федосов. З кількох метрів нападник головою точно поцілив у сітку воріт. До речі, Павло є кращим бомбардиром команди (6 м’ячів), відзначився він і в грі у Калуші.

Щоб запобігти поразці прикарпатці спробували перехопити ініціативу у матчі, але не використали фактично два-три моменти, аби зрівняти рахунок. «Нива» могла подвоїти перевагу. Не пощастило… У додані хвилини три вінничани виходили на двох захисників гостей, та не скористалися перевагою.

Нагадаємо, лише дві кращих клуби можуть з наступного сезону «підвищитися у класі» та заявитися у 1 лізі. Командам залишилося зіграти по два тури. Наразі вимальовується «четвірка», яка боротиметься за ці «путівки». Це «Мінай» із Закарпаття, житомирське «Полісся», вінницька «Нива» і «Калуш» (Івано-Франківська область). У 17 турі «Мінай» приймає «Ниву»…