Вінницька «Нива» вдома переграла «Полісся»

Новини Вінниці / Вінницька «Нива» вдома переграла «Полісся»

Після поразки (0:1) у контрольному товариському поєдинку з хмельницьким «Поділлям» вінницька «Нива» нарешті перемогла. Вдома вінничани здолали «Полісся» (Житомир), що виступає у 1-ій лізі. Рахунок 2:0. Попри некласничний формат матчу він має додасти впевненості «нивівцям» перед офіційними поєдинками.

Як зазначає пресслужба «Ниви», контрольна гра 18 лютого тривала 4 тайми по 30 хвилин кожен. До 90 хвилини вінничани грали в такому основному складі: Карабін (в), Хохлов, Калітов, Сербул, Підгаєцький (Петрук), Зеленевич, Кучер, Бондар, Т. Брижчук, (Федорук), Громок (Осмоловський), Браславський.

На початку першого з таймів вихід сам-на-сам використав Ярослав Браславський, а на початку другого рахунок подвоїв Денис Громок.

«Ми не зациклювалися на тому, що граємо проти команди першої ліги. Важливіше було провести хороший спаринг. Тому ми й погодилися грати із «Поліссям» навіть у такому незвичному форматі. Матч провели фактично два склади, тому він вийшов дуже корисним», – прокоментував гру головний тренер вінничан Володимир Циткін.

За його словами, позитивний результат проти колективу із більш високого дивізіону не є випадковим.

«Наші футболісти потроху прогресують. Вони добре працюють на тренуваннях, зігруються, що й дає результат. Безумовно, перемогу допомогло здобути й те, що суперник помилявся, а ми реалізували свої гольові моменти», –  додав наставник.