Вінницька «Нива-В» здобула «валідольну» перемогу над аутсайдером

Новини Вінниці / Вінницька «Нива-В» здобула «валідольну» перемогу над аутсайдером

В Обухові «Арсенал-Київщина» (Біла Церква) з рахунком 2:3 програв вінничанам. Господарям поля, які займають останню стрічку у турнірній таблиці, не було чого втрачати. Для «Ниви-В» важливо лише вигравати. Перемога для вінничан стала «валідольною».

Як зазначає прес-служба «нивівців», на початку гри більш активно виглядали гравці з Київщини. На 17-й хвилині вони повели у рахунку. Вже на 21-й хвилині «нивівець» Тимофій Брижчук відновив «рівновагу».

Далі вінничани утримували ініціативу, а Ігор Маляренко двічі – на 24-й і 41-й хвилинах – забивав. До перерви «Нива-В» могла ще збільшити рахунок, але не щастило. Одного разу суддя не зарахував гол вінничан через офсайд.

Мабуть, по перерві вінничани вважали, що 1:3 – це зручно. Цим скористалися гравці білоцерковського клубу. Господарі домінували на полі, а на 70-й хвилині змусили помилися гостей у карному майданчику і заробили пенальті через гру рукою. «Арсеналівець» Володимир Тименко його реалізував. За 5 хвилин до закінчення поєдинку у воротах «Ниви-В» м’яч знову опинився, але гол не зарахували через офсайд.

У підсумку 2:3... І два не зараховані голи. Перемога, яка коштувала багато нервів вболівальникам і тренерам. З 39 очками вінничани, посідаючи третє місце, збільшили відрив від переслідувачів по турнірній таблиці.

Головний тренер «Ниви» Денис Колчін прес-службі вінницького клубу пояснив, що підопічні зіграли не найкращим чином через те, що психологічно не відновилися після гри з житомирським «Поліссям» минулого тижня та фізично були не висоті.

Наступну гру «нивівці» гратимуть вдома з більш серйозним суперником - «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) посідає другу сходинку турнірної таблиці. Матч відбудеться 19 травня на Центральному міському стадіоні.