Вінницька Нива сенсаційно перемогла у гостях лідера Другої ліги

Новини Вінниці / Вінницька Нива сенсаційно перемогла у гостях лідера Другої ліги

На Закарпатті 25 квітня вінницька «Нива» провела виїзний поєдинок проти лідера групи А Другої ліги ужгородського «Мінаю». Попри суттєву ігрову перевагу господарів поля, вінничанам вдалося перемогти завдяки голу капітана команди Ярослава Браславського.

Нагадаємо, ФК «Мінай» з однойменного передмістя Ужгороду є лідером майже всю дистанцію чемпіонату. Навіть вінницькі вболівальники у соцмережах писали, що «Нива» може розгромно програти матч.

Натомість, після двох поразок вінничан – вдома та в гостях – зі слабкішими суперниками, на Закарпатті клубу з Поділля посміхнулася Фортуна. На 35 хвилині вдале закидання м’яча у карний майданчик господарів призвело до загострення. Ветеран команди Я. Браславський обіграв одного захисника і пробив в дальній кут з кількох метрів. Воротар «мінайців» не встиг врятувати команду.

Слід додати, що закарпатці мали кілька можливостей зрівняти рахунок. Крім того, на 69 хвилині лідер атак «Мінаю» Роберт Гегедош не реалізував пенальті у ворота «Ниви». При тотальній ігровій перевазі господарів матч закінчився їхньою поразкою 0:1. «Нива» здобула важливу перемогу для психологічного стану команди, хоча й зберігає за собою лише 5 стрічку у турнірній таблиці.