Вінницька Нива продовжує дивувати у гостьових матчах

Новини Вінниці / Вінницька Нива продовжує дивувати у гостьових матчах

Вінницьким футболістам частіше фортуна посміхається у виїзних поєдинках. Перервати нічийну серію «Ниві» вдалося у гостьовому матчі проти рівненського «Вересу» - «міцного горішку», який доволі потужно провів останні зустрічі. На Рівненщині матч закінчився з рахунком 0:1.

Перед грою з вінничанами «Верес» здобув три поспіль перемоги в офіційних поєдинках і взагалі мав шестиматчеву безпрограшну серію. Натомість вінницька команда тиждень тому вчергове втратила очки в домашньому матчі з «Черкащиною-Академією» – 0:0. Тому настрій у гравців був різним…

Гра, яка 6 жовтня відбулася у селищі Млинові, що неподалік Рівного, пройшла на «зустрічних курсах». Гольові моменти втрачали обидві команди. На 49-й хвилині після подачі кутового Володимиром Савошком «Нива» спромоглася відкрити рахунок. Михайло Шестаков ефектним ударом в падінні через себе направив м’яч поза голкіпера хазяїв Ігоря Фіяло.

«Нейтралізували сильні сторони «Вереса». І водночас використали свої сильні якості. В цілому «Нива» контролювала гру. Погано, що не забили більше голів: шансів вразити ворота суперника було достатньо. Особливо у другому таймі. Але нам поки що бракує спокою та майстерності для того, щоб перетворювати гольові шанси у забиті м’ячі», - зазначив після гостьової перемоги тренер вінничан Денис Колчін.

«Ниві» вдалося вперше у цьому сезоні піднятися з 19 очками на третю сходинку турнірної таблиці, яку команда поділяє з «Черкащиною-Академією». Лідер «Калуш» випереджає на 3 очки.