Вінницька Нива не змогла здолати опір вчорашніх аматорів

Новини Вінниці / Вінницька Нива не змогла здолати опір вчорашніх аматорів

У Вишгороді на Київщині вінницька «Нива» провела товариський матч з місцевим «Діназом», який тільки наступного сезону гратиме у Другій лізі. Гра складалася рівною, а рахунок – 1:1 – тренери вважають закономірним. Вінничани продовжують проглядати нових виконавців для посилення складу.

Як вказують у прес-службі «Ниви»,  в гостях 11 липня вінницька команда грала майже оптимальним складом. У першій половині зустрічі ніхто не спромігся забити.

На початку другого тайму вінничани відкрили рахунок. Відзначився гравець, який перебуває на перегляді. Але через кілька хвилин вишгородці відігралися… Потім гольові моменти не змогли реалізувати обидві команди.

«Гра була рівною. В деякий період «Діназ» трохи більше контролював м’яч. Але наші футболісти швидше виходили у атаку. Отже, матч вийшов хорошим і динамічним», – каже головний тренер «Ниви» Колінс Нгаха.

За його словами, без кількох основних виконавців «Нива» виглядала на полі цілком пристойно. К. Нгаха залишився задоволеним.

Наступний товариський поєдинок «нивівці» зіграють у неділю, 14 липня – на стадіоні «Олімп» ВНТУ вінничани прийматимуть аматорський колектив «Світанок-Агросвіт» зі Шляхової Бершадського району, який є чинним чемпіоном Вінниччини.