Вінницька «Нива» на Закарпатті розписала мирову з «Мункачем»

Новини Вінниці / Вінницька «Нива» на Закарпатті розписала мирову з «Мункачем»

У стартовому матчі 19-го туру Другої ліги у групі «А» 19 листопада вінницька «Нива» грала на Закарпатті з місцевим «Мункачем». У другій половині поєдинку команди обмінялись забитими голами.

У селі Дерцен неподалік Мукачевого зустрілись сусіди по турнірній таблиці. Закарпатці останні дві гри звели внічию, а ось «Нива» після серії невдач знову повернулася на переможну дорогу.

У першому таймі команди не змогли забити, а на 61-й хвилині «Мункач» отримав право на пенальті за гру вінничанина рукою у штрафному майданчику. Максим Гірний – найкращий бомбардир закарпатців – ударом по центру воріт відкрив рахунок.

«Нива» відігралася на 82-й хвилині – капітан вінницької команди Олександр Калітов головою замкнув подачу з кутового.

Цей гол став останнім у матчі. 1:1 – «Мункач» довів свою нічийну серію вже до 3-х матчів. Підопічні Віталія Шумського набрали 29 очок та посідають 6 місце у групі А. У «Ниви» 25 пунктів та 7 позиція турнірної таблиці.