Вінницька Нива мінімально перемогла Буковину

Новини Вінниці / Вінницька Нива мінімально перемогла Буковину

На Центральному міському стадіоні 1 травня вінницька «Нива» з рахунком 1:0 здолала гостей з Чернівців. Вирішальний м’яч на 56-ій хвилині зі штрафного забив 22-річний Олександр Демченко.

Попри перевагу вінничанам довго не вдавалося відзначитися. «Буковина» грала «другим номером». Це і не дивно. Рівень аутсайдера групи А Другої ліги не дозволяв в гостях тримати в напрузі вінничан, які ще не полишають думок про дві перші сходинки турнірної таблиці.

Рубіконом поєдинку можна вважати порушення чернівчанами правил на своєму правому фланзі у 20 метрах від воріт. Удар Демченко у ближній для голкіпера кут виявився точним. Потім була досить суперечлива ситуація – суддя вважав, що капітан «Ниви» Ярослав Браславський затягує час, нападнику показали другу у матчі жовту карточку, а далі і червону. Кінцівку матчу вінничанам довелося грати у меншості, але попри це кілька моментів «нивівці» мали. Але дальні удари виявлялися не влучними.

Після перемоги з 35 очками «Нива» має шанси піднятися з 5 стрічки турнірної таблиці.