Na Парижі

Вінниччина та Житомирщина «скинуться» гіллям на головну ялинку країни

Новини Вінниці / Вінниччина та Житомирщина «скинуться» гіллям на головну ялинку країни
Головна новорічна ялинка України, яку цьогоріч традиційно розмістять на Софіївській площі у Києві, складатиметься із гілок сосни та ялиці, які привезуть із Вінниччини та Житомирщини. Про це вчора розповів засновник проекту Folk Ukraine Ігор Добруцький, - передає Нromadske.ua. Встановлювати ялинку у столиці розпочнуть 5 грудня, а святкове відкриття відбудеться на Миколая – 19 числа.

Головна новорічна ялинка України, яку цьогоріч традиційно розмістять на Софіївській площі у Києві, складатиметься із гілок сосни та ялиці, які привезуть із Вінниччини та Житомирщини. Про це вчора розповів засновник проекту Folk Ukraine Ігор Добруцький - передає Нromadske.ua. Встановлювати ялинку у столиці розпочнуть 5 грудня, а святкове відкриття відбудеться на Миколая – 19 числа.

За словами І.Добруцького, цього разу висота головної ялинки країни становитиме 30 метрів. На ній буде близько тисячі іграшок, які разом з ілюмінацією обійдуться у 2,7 мільйона гривень.

Традиційно, на свято Миколая відкривають також головну ялинку Вінниці, яка зачасту доволі успішно "змагається" висотою та прикрасами із столичною та іншими ялинками України. 

Нагадаємо, як повідомляв NаПарижі, вінницькі лісівники виростили для продажу майже пів півмільйона ялинок та розповіли, скільки цьогоріч коштуватимуть «зелені красуні».

Сподобалася стаття? Розкажи про неї