Na Парижі

Вінничанина оштрафували за чималий внесок в скарбничку партії Гриценка, а суму конфіскують

Новини Вінниці / Вінничанина оштрафували за чималий внесок в скарбничку партії Гриценка, а суму конфіскують
Вінницький міський суд Вінницької області своєю постановою визнав винним громадянина за надання безповоротної фінансової допомоги з порушенням встановленого законом порядку надання внеску на підтримку політичної партії «Громадянська позиція».  Відповідно до постанови суду, яка набрала законної сили, внесок у розмірі 250 тисяч гривень підлягає конфіскації до державного бюджету.

Вінницький міський суд Вінницької області своєю постановою визнав винним громадянина у наданні безповоротної фінансової допомоги з порушенням встановленого законом порядку надання внеску на підтримку політичної партії «Громадянська позиція».  Відповідно до постанови суду, яка набрала законної сили, внесок у розмірі 250 тисяч гривень підлягає конфіскації до державного бюджету.

Про це повідомляють у Національному агентстві з питань запобігання корупції. Згідно з цим рішенням постраждає як сама людина, яка внесла чималу суму на партійний рахунок, так і партія Анатолія Гриценка.

Факти вчинення правопорушення встановлені за результатами аналізу партзвітів про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру  за ІV квартал 2018 року.

У повідомлені НАЗК нагадує, що відповідно до статті  212-15 Кодексу України про адміністративні правопорушення порушення встановленого законом порядку надання або отримання внеску на підтримку політичної партії, порушення встановленого порядку надання або отримання державного фінансування статутної діяльності політичної партії тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 70 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від 100 до 130 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією суми внеску на підтримку політичної партії, наданої або отриманої з порушенням закону.

Зазначимо, що журналісти NaПарижі минулого року знайшли можливі порушення на Вінниччині з боку парії ВО «Батьківщина». У місцевому осередку так і не прокоментували, чому безробітні селяни, які ледь-ледь існують за рахунок тимчасових підробітків виділяють по 150 тисяч до партійної каси.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї