Na Парижі

Вінничанина, який відмовився вдягнути маску у приміщенні, оштрафують на понад 20 тисяч гривень

Новини Вінниці / Вінничанина, який відмовився вдягнути маску у приміщенні, оштрафують на понад 20 тисяч гривень
Вінницький міський суд Вінницької області виніс рішення щодо порушення вінничанином карантинних норм в приміщенні палацу дітей та юнацтва імені Лялі Ратушної. Чоловіка оштрафують на понад 25000 гривень.   

Вінницький міський суд Вінницької області ухвалив рішення щодо порушення чоловіком карантинних норм в приміщенні палацу дітей та юнацтва імені Лялі Ратушної. Вінничанина оштрафують на понад 20000 гривень.   

Як повідомили в пресслужбі Вінницького міського суду, було розглянуто справу про притягнення вінничанина до адміністративної відповідальності, передбаченої ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення. А саме - недотримання правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм.

Чоловік перебуваючи в приміщенні Вінницького міського палацу дітей та юнацтва імені Лялі Ратушної, зі співробітниками розпочав конфлікт через відмову від носіння маски під час перебування в громадському приміщенні.

У ході конфлікту правопорушник проігнорував вимогу прибулих працівників поліції одягнути засоби індивідуального захисту і пред’явити документи, що посвідчують його особу, чим порушив вимоги підпункту 1 пункту 10 Постанови Кабінету Міністрів України № 641 від 22.07.2020.

Аналізуючи матеріали справи, особу правопорушника, відсутність обставин, що відповідно до ст. 34 КУпАП пом’якшують відповідальність та наявність обставини, що відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 35 КУпАП обтяжують відповідальність Вінницький міський суд у цій справі визнав чоловіка винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 44-3 КУпАП та постановив застосувати до нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 1200 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 20 400 грн., а також стягнути з правопорушника на користь держави судовий збір у розмірі 420,40 грн.

Суддя зауважив, що нехтування вимогами щодо карантину людей у закладі, де перебувають діти, свідчить про особливий цинізм вчиненого правопорушення.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї