Na Парижі

Вінничанина Борзова Зеленський призначив тимчасовим керівником ДУСі

Новини Вінниці / Вінничанина Борзова Зеленський призначив тимчасовим керівником ДУСі
Держуправління справами очолив вінничанин Сергій Борзов. Відповідний указ президента Володимира Зеленського опубліковано 11 червня. Сергій Сергійович виконуватиме обов’язки очільника ДУСі.

Держуправління справами очолив вінничанин Сергій Борзов. Відповідний указ президента Володимира Зеленського опубліковано 11 червня. Сергій Сергійович виконуватиме обов’язки очільника ДУСі тимчасово.

Зазначимо, що глава держави указом № 360/2019 звільнив керівника Держуправління справами Івана Куцика та указом № 361/2019 відсторонив від обов’язків його заступника Євгена Сарнацького.

А вже іншим указом № 362/2019 Зеленський призначив виконуючим обов’язки Сергія Борзова, який з червня 2014-го працював заступником керівника цього управління.

Нагадаємо, що вінничанин С. Борзов народився 1 січня 1981-го. Він закінчив історичний факультет Вінницького педуніверситету, в 2006-11 роках був директором команди КВК «Вінницькі перці», а в 2011-12 роках очолював команду збірної України, також працював у ТОВ «ТО А. Масляков і компанія». На держслужбі – з 2014-го.   

Сподобалася стаття? Розкажи про неї