Na Парижі

Вінничанин пропонує зробити об’їзну дорогу навколо мікрорайону «Поділля»

Новини Вінниці / Вінничанин пропонує зробити об’їзну дорогу навколо мікрорайону «Поділля»
Стрімке зростання автотранспорту у години пік фактично паралізує рух на окремих вулицях Вінниці. Науковці шукають варіанти розвантаження магістралей. Зі своєю пропозицію у вигляді петиції вийшов вінничанин Юрій Українець. У зверненні від 20 вересня до міськради він запропонував зробити об’їзну дорогу навколо мікрорайону «Поділля» та парковку поблизу школи-гімназії.

«З початком нового навчального року в мікрорайоні «Поділля» постійно утворюються затори. Проблема виникла давно і з кожним роком буде посилюватись. Зумовлено це тим, що кількість жителів мікрорайону постійно зростає. Наразі ще не заселені два нові будинки поблизу школи та «Перлина Поділля», добудовується муніципальне житло поблизу гімназії №24, та багатоквартирний будинок біля стадіону… Також будуються житлові будинки біля психіатричної лікарні ім.Ющенка, це створить додаткове навантаження на заїзд/виїзд зі сторони вул.Р.Скалецього та Князів Коріатовичів. Всі ці додаткові забудови не враховувались під час проектування транспортних розв`язок мікрорайону», - зазначає автор петиції.

Також він вказує на затори біля 24-ої гімназії по вул Бортняка, адже вулиця «просто не розрахована на таку кількість автотранспорту». Чоловік додає, що до школи возять своїх дітей жителі мікрорайону «Академічний», де будівництво школи планується орієнтовно в 2032 році.

«Впевнений, якщо не почати вирішувати проблему з заторами в м-ні «Поділля» вже сьогодні, то через кілька років автомобільний рух тут в “годину пік” буде практично паралізований.

Зважаючи на це, пропоную Вінницькій міській раді розглянути варіант створення додаткового заїзду/виїзду з мікрораайону «Поділля», а саме, фактично зробити об`їзну дорогу навколо «Поділля» по вул.Юківка (поруч психіатричної лікарні ім. Ющенка) через гаражний кооператив, заїзд якого виходить на вул.Пиргова (в районі трамвайної зупинки «Електромережа»). Також пропоную створити парковку біля школи №24 зі сторони психіатричної лікарні та кільцеву розв`язку на виїзді/заїзді з мікрорайону в напрямку вулиці Р.Скалецького та Князів Коріатовичів», - пропонує вінничанин.

На його думку, такий варіант дозволить мешканцям м-ну «Академічний» возити своїх дітей до школи, практично не заїзджаючи на територію м-ну «Поділля», що значно зменшить трафік та затори. А створення парковки зі сторони психлікарні вирішить проблему з великою кількістю припаркованих авто по вул.Бортняка.

Схема до петиції

Сподобалася стаття? Розкажи про неї