Na Парижі

Вінничанин пропонує «знищити підземний перехід» біля «Урожаю»

Новини Вінниці / Вінничанин пропонує «знищити підземний перехід» біля «Урожаю»
Іноді у петиціях вінничани пропонують реалізувати доволі цікаві ідеї, іноді – революційні. Але трапляється, що і руйнівні. Вінничанин Петро Педина запропонував «знищити підземний перехід» біля ринку «Урожай».

Відповідну петицію до міськради 17 вересня чоловік опублікував 17 вересня.

«Ми звикли до бруду, капання незрозумілих рідин на голову, запахів туалету та кафе з однієї сторони та нудотної шаурми з іншої. Ми не бачимо проблем у тому що заради комфорту сотні автомобілістів, щодня тисячі людей змушені відчувати дискомфорт. Ми звикли щодня заганяти маломобільні групи населення під землю, заради автомобіля. Люди поважного віку, які так люблять ринок, люди з інвалідністю, діти, вагітні, травмовані, люди з багажем тощо, всі ці категорії вінничан уступають свій комфорт заради людини, яка сидить на м'якому сидінні в комфортному автомобілі», - написав містянин.

На його думку, «у місті не повинні існувати підземні переходи», «місто повинно функціонувати для усіх людей, а не для автомобіля».

«Стати маломобільним громадянином, на жаль, може кожен, купити автомобіль - ні. Тому давайте думати про всіх. Звісно, що така ідея не сподобається власникам шаурмячних/фотомаркету/кафе/.... Але давайте запитаємо у людей, які щодня ходять на ринок, а не збирають прибуток з незрозуміло чого», - підвів риску автор петиції.

Зазначимо, у Вінниці не проводили дослідження щодо необхідності підземних переходів. Але факт, що вони зберегли життя людям, адже на перехрестях, де пішоходи йдуть по «зебрі», частіше трапляються ДТП. У місті є трагічний приклад Хмельницького шосе поблизу Лісопарку…  

Сподобалася стаття? Розкажи про неї