Вінничанин Олександр Яровий став чемпіоном Європи з боксу серед юніорів

Новини Вінниці / Вінничанин Олександр Яровий став чемпіоном Європи з боксу серед юніорів

Вчора, 2 грудня, у столиці Болгарії Софії завершився Чемпіонат Європи з боксу серед юніорів. За підсумками фінальних двобоїв чемпіоном у категорії 60 кг став вінничанин Олександр Яровий.

У Чемпіонаті Європи-2020 взяли участь спортсмени з 19 країн. Наші юніори завоювали 20 медалей різного ґатунку. Серед них – 5 золотих, 4 срібні і 11 бронзових. Це другий показник серед усіх країн-учасниць цьогорічних змагань. З незначним відривом наші спортсмени поступилися у медальному заліку команді Росії.

За кількістю завойованих медалей (20 нагород) збірна України серед юніорів значно перевершила свої минулі досягнення. Зокрема, рік тому на юніорському Євро-2019 у Румунії в активі юних українців було 13 медалей, серед яких 2 золоті, 3 срібні та 8 бронзових нагород.