Na Парижі

Вінничанин, колишній гравець московського «Спартака»: «Росіяни – це не народ, а біомаса»

Новини Вінниці / Вінничанин, колишній гравець московського «Спартака»: «Росіяни – це не народ, а біомаса»
Колишній футболіст збірної України, «Ниви», Ворскли», «Дніпра», «Шахтаря» та московського «Спартака» вінничанин Сергій Нагорняк вважає неадекватними більшість громадян Російської Федерації. Жителі країни-агресора живуть за межею бідності, а при цьому підтримують варварські дії своєї влади на території нашої країни.

Про це С.Нагорняк заявив в інтерв'ю FanDay.

Він зазначив, що росіяни навіть не намагаються виступити проти злочинів ватажка Кремля Володимира Путіна.

«Вибачте за грубість, але не можу втриматися: росіяни – це не народ, а біомаса. Найбагатша у світі країна з величезними ресурсами, при цьому кожен п'ятий за межею бідності, кожен третій гріється вдома дровами, їхні олігархи живуть, а 75% населення підтримують знищення України.

Так, у них є нормальні люди, але мало. Що показово: серед російських спортсменів нормальних людей майже немає. Позатикали язики у дупи і вдають, що їх це не стосується», – сказав Нагорняк.

Нагадаємо, футболіст починав грати у вінницькому «Інтегралі» у 1992-му. З 1993-го по 1995 рік був нападником «Ниви». У 39 матчах забив 9 голів. Потім переїхав до Москви, де сезон провів у «Спартаку». З 2014 року займається тренерською роботою, з 2021-го працює у структурі «Епіцентру» (Дунаївці).

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї