Новини Вінниці / Вінничани знову перші: спортсмени привезли золото з чемпіонатів України з велоспорту та легкої атлетики

Вихованці міської дитячо-юнацької спортивної школи №3 взяли участь у чемпіонаті України з велосипедного спорту серед всіх вікових категорій, який відбувся у Чернівцях відбувся.

Вихованці міської дитячо-юнацької спортивної школи №3 взяли участь у чемпіонаті України з велосипедного спорту серед всіх вікових категорій, який відбувся у Чернівцях.

У номінації «крос – кантрі елімінатор серед молодших юнаків» перше місце посів вінничанин Марк Білінський. «Срібло» отримав Олександр Дмитрик.

Також, нещодавно у Луцьку відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. У змаганнях взяли участь вихованці міської дитячо-юнацької спортивної школи №1. Перше місце в забігу на 3000 метрів посів Роман Войтюк.

В забігу на 5000 метрів друге місце зайняв Віталій Сеник. А у змаганнях з бігу на 800 метрів «бронза» дісталась Владиславу Хоменському.